Fleet Center
Sp. z o.o.

Fleet Center sp. z o.o to działająca od 2002 roku profesjonalna sieć wypożyczalni samochodów. Spółka wchodzi w skład jednego z największym holdingu motoryzacyjnych – grupy PTH, specjalizującej się w imporcie i dystrybucji kilkunastu zagranicznych marek na terenie Polski.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele samochodów osobowych, jak również szeroki wachlarz pojazdów dostawczych oraz marek premium. Oferowana przez nas flota liczy sobie ponad tysiąc aut. Wszystkie pojazdy są regularnie serwisowane w ASO w celu zapewniania najwyższego stopnia bezpieczeństwa naszym klientom. Fleet Center to solidarny Partner w biznesie jak i dla klienta indywidualnego. Sukcesywnie zdobywamy zaufanie kolejnych partnerów, oferując najwyższą jakość usług oraz przejrzyste warunki współpracy.

Od sezonu 2021/22 jesteśmy partnerem logistycznym klubu piłkarskiego Widzew Łódź. Fleet Center nie zapomina o swoich łódzkich korzeniach. Pojazdy z naszej wypożyczalni wspierają działalność 4-krotnego mistrza Polski.

„Jesteśmy jedną z pierwszych sieci wypożyczalni w Polsce. Ponad 20 lat doświadczenia i wsparcie grupy PTH jest jest naszymi silnymi atutami. W pełni rozumiemy , że wynajem samochodu to odpłatne powierzenie klientowi środka transportu (często o wysokiej wartości) na dany okres. W takich sytuacjach pojawia się mnóstwo pytań. Z tego powodu stawiamy na fizycznego filie naszej sieci wypożyczalni – nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz służą poradą. Nie zapominamy również o nowoczesnym kliencie, którzy mogą skorzystać z naszej oferty online.”

Piotr Siciarz, prezes zarządu Fleet Center

260 tysięcy zadowolonych klientów

Od 2002 roku sukcesywnie zdobywamy zaufanie klientów oferując najwyższą jakość obsługi oraz przejrzyste warunki współpracy.

Auta w najlepszej cenie

Wynajmij teraz

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie

Wszystkie wynajmowane pojazdy objęte są gwarancją, pełnym ubezpieczeniem oraz pakietem assistance. Wypożyczalnia zapewnia również pojazdy klientom w przypadku awarii lub innych zdarzeń losowych.

Flota 1000
samochodów

Stała kontrola
i serwis pojazdów

Pełne ubezpieczenie
w cenie

Infolinia czynna
24h/7

Posiadamy 11 oddziałów w całej Polsce

Filie Fleet Center to rzeczywiste oddziały ulokowane w największych miastach kraju, gdzie potencjalny klient w komfortowych warunkach zostanie obsłużony przez wykwalifikowanych specjalistów. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego auta.

Wychodzimy również naprzeciw wymogom nowoczesnego klienta – oferujemy możliwość podstawienia auta pod wybrany adres po uprzednim uzgodnieniu zamówienia. W ten sposób możemy pozwolić sobie na obsługę klienta z województw, w których nie mamy jeszcze oddziału. Stawiamy na prawdziwe, fizyczne punkty obsługi, w których nasz personel jest w stanie doradzić klientowi na etapie wydania oraz zwrotu.